Sklepy Magmed
PDF Drukuj Email

W trosce o naszych Pacjentów jako jedni z nielicznych zapewniamy Państwu pełną opiekę oraz wsparcie. Z myślą o kompleksowym podejściu do całości procesu rehabilitacji zapewniamy naszym Pacjentom zaopatrzenie się w sprzęt ortopedyczny, rehabilitacyjny oraz środki pomocniczy w naszej sieci sklepów Magmed. Dzięki temu, że współpracujemy bezpośrednio z wieloma firmami z terenu Polski i z zagranicy, możemy zapewnić naszym Pacjentom dostęp do wszelkich wymaganych sprzętów przepisanych podczas rehabilitacji. Od wielu lat służymy radą i informacją o zasadach uzyskania należnej refundacji z NFZ oraz programach pomocowych prowadzonych przez Ośrodki Pomocy Społecznej, PFRON itp. Starając się sprostać oczekiwaniom naszych klientów z roku na rok zmieniamy się dla nich.

http://www.magmed.biz/

 

O nas

Nasza firma istnieje od 2000 roku pod nazwą MAGMED. Do tej pory specjalizowaliśmy się w dostarczaniu naszym Pacjentom w sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego oraz środków pomocniczych. Jesteśmy członkiem - założycielem Ogólnopolskiej Izby Specjalistycznego zaopatrzenia Medycznego oraz współpracujemy bezpośrednio z

Więcej …

Inforamacje dla Pacjentów


W ramach leczenia ambulatoryjnego i rehabilitacji na oddziale dziennym Pacjenci mogą skorzystać z pełnego pakietu świadczeń rehabilitacyjnych w ramach umowy zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia.


Co finansuje NFZ?

Więcej …

Sklepy MAGMED

W sieci naszych sklepów ze sprzętem ortopedyczno-rehabilitacyjnym mogą Państwo zakupić każdy refundowany sprzęt, który jest potrzebny podczas rehabilitacji. Zapraszamy!